محصولات و تولیدات کمپانی شیائومی آنقدر زیاد است که اگر جایی بخواهد به صورت حرفه‌ای و تخصصی به آنچه که این برند چینی به بازار عرضه می‌کند بپردازد باید یک سایت مستقل و مجزا به صورت اختصاصی صرفاً به فروش محصولات شیائومی بپردازد این کمپانی همه‌چیز می فروشد از موبایل گرفته تا پوشاک و بسیاری کالاهای صنعتی خانگی دیجیتالی و وسایل مدرنی که در زندگی امروزه کاربرد فراوانی دارند.

این غول بزرگ تولید کننده لوازم خانگی و کالاهای دیجیتال در بسیاری از زمینه ها با سرمایه گذاری و بر عهده گرفتن مدیریت تولید می‌کوشد تا در نهایت محصولات با کیفیتی را تولید کرده و به مشتریان خود با قیمتی ارزان ارائه کند. بدون هیچ تردیدی اگر یک مجموعه بتواند سرمایه گذاری دقیق و مطمئنی در یک پروژه متمرکز کند همچنین با مدیریت دقیق آن نسبت به پیش برد هدفمند پروژه اقدام کند نتیجه چیزی جز آنچه که شیائومی به دست آورده است نخواهد شد یعنی محصولات با کیفیت با قیمتی ارزان به دست خریداران خواهد رسید .کمپانی شیائومی به عنوان یکی از شرکت های موفق چینی که توانست جریان اقتصادی بزرگی در دنیا پی‌ریزی کند آنقدر وسعت دارد که ما در سایت رو به توسعه می سلام تصمیم داریم صرفاً به آنچه که این برند چینی به بازار عرضه می کند بپردازیم تا بتوانیم از همه امکانات و محصولات شیائومی در نهایت ظرفیت آن مجموعه پدید آوریم که کاربران و خریداران ایرانی این برند بتوانند نهایت استفاده را از تولیدات شیائومی داشته باشند.

بدون تردید وقتی که یک مجموعه بر روی فروش کالایی مشخص متمرکز می شود کیفیت و شرایط بهتری را به خریداران ارائه می کند و فرصت بیشتری برای تمرکز بر روی کار پیدا می کند. به عنوان مثال ما در سایت می سلام مشاوره‌ها و خدمات پیش از خرید به مشتریان ارائه می‌کنیم که می‌تواند برای آنها بسیار راهگشا باشد تا خرید فوق العاده رضایت بخش و مطمئنی داشته باشند. ما بهترین محصولات ،مطمئن ترین کالاها و قدرتمندترین خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می کنیم چرا که به صورت تخصصی و متمرکز بر روی برند شیائومی کار می کنیم.

اینجا پیداش میکنی!

این جمله ایست که روزانه و چندین بار بدنبال شنیدنش هستیم. ما برای سوال کجا پیداش کنم بعضی از نیازهایمان پاسخ های ثابتی داریم، اگر ماده غذایی میخواهیم، احتمالا نزدیکترین سوپرمارکت جواب سوال ما خواهد بود، یا برای اقلام دارویی معمولا پاسخ ها دراگ‌استور مورد اعتمادمان است.

کجا پیداش کنم؟ سوال ما زمانی بود که کالای اصیل، خوب و با کیفیت در سطح کشور مشاهده نمیشد، آشفتگی قیمت، عدم تامین کالا و عدم امکان دسترسی به موقع به محصول و از همه مهمتر نقص در ارائه خدمات فروش برازنده شخصیت و شان ایرانی همگی عناوینی از دغدغه های ما برای تامین کالا بودند.