راهنمای پیش از خرید

تمامی محصولات موجود دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشند. همچنین می سلام برای اطمینان بیشتر، تمامی محصولات را با ضمانت 3 روزه به کاربران عزیز ارائه می دهد تا در صورت مشاهده هرگونه مشکل کاربران عزیز بتوانند محصول را تعویض و یا عودت دهند.

ارسالات می سلام در روزهای کاری و ساعات اداری انجام می پذیرد.

روز کاری، شنبه تا پنج شنبه به استثنای تعطیلات عمومی در ایران می باشد و ساعات اداری، 9 صبح الی 17 می باشد.تمام تلاش تیم پشتیبانی می سلام برای تحویل کالا در کمترین زمان ممکن می باشد.

لازم به ذکر است هزینه تمامی ارسالی ها بر عهده خریدار می باشد.

در نظر داشته باشید اگر بار اول خرید می کنید یا تصمیم به خرید عمده یا قصد همکاری در فروش دارید، جهت اطمینان خاطر می توانید با راه های ارتباطی مندرج در سایت تماس بگیرید یا حتی به صورت فیزیکی به آدرس قرار گرفته در سایت مراجعه نمایید.

سایت دارای اینماد می باشد و ما با قرار دادن هویت، آدرس و اطلاعات دیگر، سایت خرید امن و مطمعنی را برای شما فراهم کرده ایم تا با اطمینان خاطر از این فروشگاه خرید نمایید.

محصولاتی که دارای گارانتی نمی باشند، دارای مهلت تست 3  روزه می باشند و از ضمانت برگشت وجه برخوردار هستند.

لذا پیش از هر اقدامی در ابتدا از طریق تماس با تیم مدیریتی تماس گرفته و حتما قبل از هر خرید قسمت قوانین سایت را مطالعه نمایید.

خرید و ارسال محصولات در فروشگاه می سلام به دو صورت امکان پذیر می باشد:


ارسال فوری برای تهران

در این روش محصول و کالای مورد نظر کاربران عزیز، در انبار تهران می سلام موجود می باشد و سفارشات در کمترین زمان ممکن تحویل کاربران می شود. در این روش سفارشات برای ساکنین مناطق 18 گانه تهران از طریق پیک و حداکثر سه الی پنج ساعته تحویل می شود.


خدمات پرداخت در محل

پرداخت در محل مختص شهر تهران : پرداخت در محل برای ساکنین تهران انجام پذیر می باشد. پرداخت در محل، نوعی خدمات تراکنش مالی است ، که در آن خریدار مبلغ سفارش خود را در هنگام تحویل سفارش، پرداخت می‌کند.

در این روش شما می توانید با کارشناسان می سلام به صورت تلفنی و یا ارسال پیام واتس آپ، در تماس باشید تا محصول مورد نظر برای شما ارسال گردد و شما پس از مشاهده و تحویل کالای مورد نظر، مبلغ آن را واریز نمایید.


ارسال پستی برای سایر شهر ها

ارسال به سایر شهر ها ار طریق روش پستی تیپاکس یا اداره پست انجام میگردد. تمامی سفارشات روزانه ساعت 1 ظهر تحویل تیپاکس یا اداره پست میگردند. سفارشات بعد از ظهر و بعد آن در روز کاری بعد ارسال می گردد.

مدت زمان تحویل بسته شهر ها  به مقصد و عملکرد پست متفاوت می باشد و در حدود 2 الی 4 روز کاری زمان می برد.

همچنین در مورد تحویل کالا برای شهرستان ها،شما می توانید پس از ثبت سفارش با کارشناسان می سلام به صورت تلفنی و یا ارسال پیام واتس آپ، در تماس باشید.